Ознайомтеся

Пам’ятка пацієнтам

1. Для визначення показань і протипоказань до виконання процедури конізації пацієнтка має попередньо пройти огляд та консультацію у лікаря клініки.

2. Необхідно провести обстеження на інфекції, які передаються статевим шляхом (облігатні патогени) та лікування супутніх запальних захворювань та станів статевих шляхів згідно встановленого клінічного діагнозу.

3. Процедура виконується планово, за попереднім записом, на 5-7 день менструального циклу, тобто у перший/другий сухий день після менструації. Цього правила слід дотримуватись для профілактики субепітеліального ендометріозу.

4. Записуватись на процедуру конізації необхідно у перший день менструального циклу за телефономи клініки.

5. Прийти у клініку потрібно заздалегідь, за 20 хвилин до зазначеного часу.

6. На процедуру приходити натщесерце, тобто за 6 годин не їсти й не пити.

7. Попередньо необхідно поголити геніталії.

8. Із собою мати паспорт, ідентифікаційний код та наступні обстеження (до 3-х місяців давності): загальний аналіз крові, група крові + резус фактор, HbsAg (гепатит В), anti-HCV (гепатит С), обстеження на сифіліс RW (TPHA), обстеження на вірус імунодефіциту людини ВІЛ, електрокардіограма (ЕКГ) із розшифруванням.

9. Завчасно попередити лікаря про наявність супутніх хвороб та інфекційних захворювань, алергічних реакцій на лікарські препарати, порушень згортання крові, ускладнень після попередніх наркозів.

10. Процедура виконується на тлі повного загального здоров’я, тобто немає ознак ГРВІ, нежиті, температури, болю у горлі, животі, нудоти та інших станів, які можуть свідчити про наявність гострого захворювання.

1. У піхві встановлено тампон, який необхідно видалити у термін, який зазначений лікарем.

2. Необхідно утримуватися від статевих контактів впродовж 1-2 діб.

3. Можуть спостерігатися незначні кров’яні виділення із статевих шляхів впродовж до трьох діб.

4. У незрозумілих ситуаціях телефонуйте своєму лікарю або ж у медичний центр LyNa.

Відповідно до Європейських рекомендацій оцінки якості цитологічного дослідження 2007 року, встановлено такі правила підготовки та здачі цитологічного дослідження:

1. Цитологічне дослідження та забір клітинного матеріалу з шийки матки для пап-тесту можна проводити у будь-який день менструального циклу, окрім днів менструальної кровотечі.

2. Небажано здавати пап-тест під час наявних запальних процесів у піхві та шийці матки.

3. За 24 години до взяття мазка не використовувати будь-які вагінальні засоби, не допускати статевих контактів.

4. Забір проводять не раніше ніж 5-6 тижнів після пологів.

5. Забір проводять не раніше ніж 3-4 тижні після попереднього цитологічного забору.

6. Забір проводять не раніше ніж 3 місяці після попереднього хірургічного утручання на шийці матки.

1. Після виконання процедури у піхву встановлено тампон, який необхідно видалити увечері цього ж дня.

2. Із 2-3 дня після процедури застосовують вагінально свічки. Які призначені лікарем.

3. На 5-7-10 день (індивідуально залежить від типу утручання) із піхви з’являються кров’яні або сукровичні виділення, дещо схожі на менструацію. Це природне явище «очищення» післяопераційної ранки на шийці матки, яке триває 2-3 тижні.

4. Протягом 6 тижнів після процедури категорично забороняється використовувати гігієнічні тампони.

5. Необхідно обмежити фізичні навантаження (підняття вантажів, ходьбу та біг на великі дистанції, інші активні види спорту), виключити ванни, сауну, басейн на 4-6 тижнів.

6. Утриматися від статевого життя на 6 тижнів, поки шийка матки не відновить свій епітеліальний покрив і повністю не загоїться післяопераційна рана.

7. Контрольний огляд проводять через 6 тижнів після закінчення процедури, перше контрольне цитологічне дослідження – не раніше ніж через три місяці.

8. У разі виникнення незрозумілих для пацієнта ситуацій необхідно зателефонувати лікарю або у клініку.

1. До початку лікування необхідно повідомити лікарю про наявні супутні хвороби, симптоми та патологічні стани (особливо неврологічні, гематологічні). Якщо Ви приймаєте інші лікарські засоби – необхідно також повідомити про це.

2. До початку лікування лікарю повідомляють про наявні в минулому алергічні та інші незвичні реакції на лікарські засоби та їжу.

3. Програми лікування вагінального трихомоніазу пов’язані з днями менструального циклу. Програма лікування погоджується з урахуванням дня менструального циклу.

4. Під час лікування необхідно дотримуватися дієти: виключити вживання жирної, смаженої їжі. Вживати достатню кількість рідини: вода, чай, соки, компоти, морс та ін.

5. За два дні до початку, під час прийому, та три дні після завершення прийому протитрихомонадних препаратів категорично ЗАБОРОНЕНО вживати алкогольні напої будь-якої міцності. Одночасний прийом з алкоголем виявляє симптоми дисульфірамоподобної реакції (спазми в животі, нудота, блювання, головний біль, приплив крові до обличчя), можливі деліріозні приступи та запаморочення.

6. Необхідно утримуватися від сексуальних контактів до моменту завершення курсу лікування пацієнтами та їхніми статевими партнерами.

7. Необхідно запобігати вагітності.

8. Поширені побічні реакції на препарати лікування трихомоніазу включають нудоту, блювоту, головний біль, безсоння, запаморочення, сонливість, висип, сухість у роті та металевий смак (головним чином стосується перорального прийому). У таких випадках необхідно припинити вживання ліків та зателефонувати своєму лікарю або у клініку.

9. Необхідно проводити одночасне лікування усіх наявних статевих партнерів.

Запишіться на прийом зараз!




    Натискаючи цю кнопку Ви приймаєте умови "Згоди на збір та обробку персональних даних"

    2lyna_new

    АБО ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРАМИ: